אחריות לשנה
משלוח חינם בקנייה מעל 1000 ₪
100% קניה בטוחה ומאובטחת

5 טיפים לניקיון הדירה לאחר שיפוץ

אין ספק, לאחר שיפוצים בבית צריך ניקיונות בבית. וכשיש צורך להסתייע בשירותיה של חברת ניקיון דירות אחרי שיפוץ, צריך לבחור בחברה הנכונה. נדבר על זה כאן. אבל אם בכל זאת תתעקשו לנקות את הדירה בעצמכם, הכנו עבורכם גם טיפים לניקיון הדירה לאחר שיפוץ. 

מי אמר ניקיון דירות לאחר שיפוץ ולא קיבל עבודה פנטסטית ונוצצת? ניקוי דירה אחרי שיפוץ מצריך ידיים מקצועיות, במיוחד אם יש צורך בהסרת כתמי בטון. הסרת כתמי בטון אחרי שיפוץ היא עבודה סיזיפית למדי, שלא מומלץ לחוות על בשרכם. אם אפשר לשכור שירותי ניקוי אחרי שיפוץ והסרת כתמים של בטון, עדיף. אבל אם בכל זאת תחליטו לבצע את ניקוי הדירה בעצמכם, הנה הטיפים לפניכם. נתחיל עם ניקוי ספות ורהיטים לאחר שיפוצים בבית. 

רכישת חומרי ניקוי ייעודיים לניקוי בית אחרי שיפוץ 

אם הרהיטים התלכלכו כתוצאה מהשיפוץ, לא תמיד יהיה צורך למהר להזמין חברת ניקוי ספות מקצועית. בפעמים מסוימות, יהיה ניתן להסיר את לכלוכי השיפוץ בכוחות עצמכם. בכדי לנסות לעשות זאת, תוכלו להגיע לחנות הטמבור השכונתית, שם תוכלו לרכוש חומרי ניקוי ייעודיים. פשוט יש לגשת אל המוכר ולהתייעץ עמו, הוא כבר יספק לכם פתרונות ראויים. 

משתמשים בתכשירי ניקוי ביתיים? נסו אותם במקום נסתר 

אם אתם מתעקשים לרקוח תכשירי ניקוי בהרכבה עצמית בבית, זה פחות מומלץ. אמנם חלק מהאנשים מוצאים את פתרונם בתכשירים עשויים חומץ, לימון ומים, אבל חשוב לזכור שזה גם יכול לגרום לנזק. אם אתם מתעקשים לנסות לנקות את הבית באמצעות תכשירי ניקוי ביתיים, נסו אותם קודם בפינה נסתרת כלשהיא על גב הרהיט שלכם, או הספה. 

שימוש במכונות ניקוי לניקיון שיפוצים 

אם אפשר, עדיף להשתמש במכונות ניקוי חדישות ועוצמתיות. המכונות האלו פועלות בשיטות של התזת חומרי ניקוי ומים, יחד עם שאיבתם חזרה. המכונות האלו לרוב נמצאות ברשותן של חברות ניקוי מקצועיות. יחד עם זאת, ניתן גם לרכוש מכונות ניקוי ברשתות השיווק השונות.

לוודא כי ניתן להשתמש במכונות ניקוי ללא גרימת נזק 

אם הוחלט להשתמש במכונות הניקוי העוצמתיות, חשוב לוודא כי אכן ניתן לפעול כך. למשל, יש לכם מרצפות שעשויות מחומרים כמו גרניט ופורצלן. במקרים רבים, ממש לא יהיה מומלץ להפעיל מכונות ניקוי על ריצוף מהסוג הזה. כמו כן, פרקטים לפעמים עשויים להיות עדינים מדי בכדי שינקו אותם עם מכונות אלו. 

השוואת מחירים בין חברות ניקוי מקצועיות 

הטיפ הזה נועד לחסוך עבורכם על הוצאות הניקוי בבית. כדאי לערוך השוואת מחירים בין חברות הניקוי השונות, מה שיאפשר לכם להוזיל עלויות. לאחר שאתם מקבלים לידיכם הצעת מחיר אטרקטיבית, נסו להשוות אותה אצל חברות ניקוי אחרות. תופתעו לגלות כי חברות ניקוי רבות יהיו מוכנות להוזיל מחירי ניקיון דירות.