אחריות לשנה
משלוח חינם בקנייה מעל 1000 ₪
100% קניה בטוחה ומאובטחת

המדריך המלא לבחירת מסיכה לפנים

בשנה האחרונה, מאז שנחשפנו לראשונה למגיפת הקורונה, מצאנו את עצמנו נדרשים להשתמש במסכות לפנים באופן קבוע. לכל מקום אליו הלכנו, היינו צריכים לקחת איתנו מסכות ולהשתמש בהן. במהלך שבוע שגרתי, היינו צריכים להחליף מספר מסכות.

ישנם כללים כיצד בוחרים מסכה לפנים. על פניו זו אמורה להיות בחירה קלה, הרי בלא מעט חנויות, מוכרים לנו מארז מסיכות חד פעמיות אשר עולות מעט מאוד כסף, ואנחנו יכולים להשתמש בהן בכל פעם כשיוצאים לרחוב או לכל מקום אחר.

הבעיה עם מארז שכזה היא, מדובר על מסכות חד פעמיות אשר אחרי מספר שעות שימוש, יש צורך לזרוק אותן ואי אפשר לחזור לעשות בהן שימוש חוזר. מעבר לכך שמדובר במסכה חד פעמית, הרי שהיא גם לא ידידותית לסביבה, בוודאי אם לא זורקים אותה בפח כמו שצריך.

כיצד עושים את הבחירה הנכונה?

בימי הקורונה, סונוביה פיתחה באמצעות נוסחה ייחודית מסיכות אשר מספקות הגנה מפני הנגיף, כפי שהמסכות שלה מספקות הגנה מפני חיידקים, פטריות, ריחות לא נעימים ודברים אחרים שיכולים להשפיע על כל אחד מאיתנו וכן על הסביבה.

ההבדל בין מסכה של חברת Sonovia לבין מסכות חד פעמיות, בא לידי ביטוי בשתי נקודות עיקריות: ראשית, מדובר במסכות רב פעמיות, אשר מוחדרת לסיבי הבד טכנולוגיית סונוביה חכמה וחדשנית אשר מנטרלת חיידקים, וירוסים ופטריות ביעילות של למעלה מ-99 אחוזים.

. שנית, החומר ממנו עשויה המסכה הוא איכותי, חזק, עמיד, והרבה יותר נעים ונוח לשימוש.

טיפים לבחירה חכמה

ראשית, רצוי לבחור מסכה אשר תתאים למבנה הפנים ולעור. כך אנחנו נוכל לעשות בה שימוש בצורה אפקטיבית מבלי שיגרם לנו נזק מתמשך. אנחנו יכולים למצוא דוגמאות שונות של מסכות אשר יכולות להקל על התפקוד שלנו ביום יום ובפרט באופן מקצועי.

שנית, אנחנו צריכים לבחון את המאפיינים של המסכה, בין היתר, מאיזה בד היא עשויה, מה התכונות שלה וכיצד היא יכולה לעזור לנו, כיצד היא יכולה לשמור עלינו מפני וירוסים או כל דבר אחר.

שלישית, עלינו להקפיד על כך שנוכל לחזור ולעשות שימוש במסכה, על פי הצורך גם בעתיד, בשביל שלא נצטרך לזרוק אותה ולקנות מסכות אחרות במקומן. כך אנחנו נחסוך לא מעט כסף ונוכל להמשיך ולהשתמש במסכה שלנו.

למידע נוסף אודות הטכנולוגיה והחברה היכנסו לאתר חברת סונוביה.