אחריות לשנה
משלוח חינם בקנייה מעל 1000 ₪
100% קניה בטוחה ומאובטחת

בחירת שואב אבק רובוטי טוב לבית מה הכי טוב עבורכם

פעם היה זה חלום שמישהו ינקה לך את הבית ללא מאמץ. פעם נשים היו מנקות בעזרת מטאטא אבק, דבר זה היה צורך מאמץ רב מצדן, והן היו מתעייפות במהירות. אם רק היו אומרים, להן שניתן לנקות את הבית באופן אוטומטי, הן היו צוחקות. בשנת 1996 החלום הזה הפך לראשונה למציאות, ואל השוק מוצרי הניקיון נכנסה המצאה חדשנית שואב אבק רובוט ביתי, המסוגל לנקות את הרצפות באופן אוטומטי. בתחילה היו שואבי אבק רובוטים הראשוניים מסורבלים מאד, הם אמנם עבדו היטב, אבל היו מתנגשים באופן פתאומי בחפצים, שהיו על הרצפה ועבודתם הייתה מופסקת. בנוסף הם לא הצליחו לנקות באופן מוחלט את הרצפה, בשל חסרונות אלו המוצר לא זכה בהתחלה לכבוד לו הוא היה ראוי. במשך השנים חברות רבות ניסו לשכלל ולחדש את שואבי האבק הרובוטים עד שהפכו למוצר חובה בכל בית בישראל. 

אז מה שואב האבק הכי טוב בשבילך?

סוגים של שואבי אבק 

ישנם היום בשוק סוגי שואבי אבק רבים חלקם פשוטים וזולים ולא עולים כסף רב, אך הם אינם מבצעים כראוי את עבודתם. אבל יש גם רובוטים מקצועיים, המבצעים את עבודתם היטב,  ונותנים מענה אמיתי לניקיון הבית. 

איך לבחור שואב אבק רובוטי 

בחירת שואב אבק רובוטי הינה משימה לא פשוטה כלל, ויש לדעת כי קיימים מספר תנאים שחייבים לקחת אותם בחשבון בזמן שבוחרים שואב אבק רובוטי לבית. 

  • מבנה הרובוט

מבנה הרובוט חייב להיות כזה שיאפשר לך להגיע עד לפאנלים. 

  • עוצמת שאיבה חזקה

 מנוע הרובוט חייב להיות בעוצמה חזקה דיה כדי לנקות את הבית בצורה מקצועית וטובה.

  • מערכת ניווט

לרובוט צריכה להיות מערבת ניווט מעולה, כדי שתאפשר לו לנווט היטב בין חלקי הבית. 

בשואב אבק, ניטו קיימים שלושת התנאים הבסיסיים האלו.

למה כדאי לי לבחור בניטו?

ניטו נחשב לשואב האבק הרובוטי הטוב בעולם, אמנם קיימים עוד שואבי אבק טובים, אך לניטו יש יתרונות ייחודיים לעומת שואבי אבק הרובוטים אחרים. נציין מספר מהם::

  • עיצוב חכם ופוטנציאלי

העיצוב של ניטו הוא כזה המאפשר לו להגיע עד הפנאלים, ולנקות את הבית היטב בזכות החזית הישרה שלו, לפיכך הוא יכול להימנע ממכשולים, ולהגיע לכל המקומות בבית ללא כל בעיה.

  • מברשת 

מברשת טובה היא אחד הדברים החשובים ביותר בשואבי האבק. מברשת חזקה וטובה מסירה את הלכלוך במהירות וביעלות. המברשת של ניטו מסירה את הלכלוך ב70%-80%. 

  • טכנולוגיית שאיבה 

לניטו יש מערכת שאיבה מעולה, שיוצרה בטכנולוגיה מיוחדת, המאפשרת לו לשאוב בניקוי עמוק. 

אם כך ניתן לומר כי שואב האבק ניטו הינו השואב המושלם ביותר לבית.

להשוואת מחירי שואבי אבק רובוטים באתר צ'ק איט לחצו כאן