אחריות לשנה
משלוח חינם בקנייה מעל 1000 ₪
100% קניה בטוחה ומאובטחת

מדריך איך מנקים שטיחים

אם אתם מחפשים אחר מדריך ניקוי שטיחים, כנראה שניקיון הבית חשוב לכם. וכשמדברים על ניקוי הבית, באותה הנשימה מישהו צריך להזכיר גם ניקוי שטיח בעבודת יד, מקיר לקיר, ניקוי שטיח בסלון וכדומה. אם זו התמונה, איך מנקים שטיחים, לבד או באמצעות סיוע מקצועי?

סיוע מקצועי של חברת ניקוי שטיחים תמיד יהיה מקצועי, אבל אין ספק שחלקנו מעדיפים לנקות את השטיחים לבד. אם אתם נמנים בין האנשים אשר מעדיפים לעשות זאת לבד, אנחנו ממליצים לכם להשתמש בשיטות ייעודיות לניקוי שטיחים. תכשירי ניקוי בהכנה ביתית עשויים לעבוד. אבל יחד עם זאת, שיטות ביתיות עשויות גם לגרום לנזקים שלפעמים הם בלתי הפיכים בשטיח. אם כך, רגע לפני שנדבר על מדרים ניקוי שטיחים מקצועי, מה עושים כשהשטיח ניזוק במהלך ניקויו?

מה קורה אם השטיח ניזוק במהלך ניקויו?  

בכל מקרה שבו השטיח ניזוק, תוכלו לפנות אל אמן שטיחים שעוסק בתחום של תיקון שטיחים אמנותי. מתקן שטיחים יכול לסייע לכם בצביעת שטיחים על פי דוגמאות קיימות על השטיח, כמו כן גם בתיקני אריגה ותפירה. 

אם השטיח שלכם ניזוק במהלך הניקוי שלו, יהיה חשוב קודם כל לנשום עמוק ולהבין שלא קרה אסון. יחד עם השירות של חברות ניקוי שטיחים מקצועיות, יהיה ניתן גם לקבל שירות של תיקון השטיח (לרוב מחברת הניקוי עצמה). לאחר שהבנו מה עושים אם יש צורך בתיקון שטיחים, בואו נדבר על ניקוי שטיח מקיר לקיר. מה עושים קודם?

מה השלב הראשון בניקוי שטיח מקיר לקיר? 

קודם כל והכי חשוב, תאבקו את השטיח באמצעות ידית ניעור אבק חזקה. הידיות האלו נמכרות בכל חנות סטוק, כולל ברשתות הקמעונאות השונות כמו ACE. בעזרת ידית האבק, יהיה עליכם לטפוח בחוזקה על השטיח ולנער ממנו את האבק שקיים בתוכו. 

חשוב לנער כמה שיותר אבק מהשטיח לפני שמשתמשים בחומרי ניקוי כאלו ואחרים. בין אם תשתמשו בחומר ניקוי מהחנות או בתכשיר שרקחתם לבד בבית, אל תשתמשו בחומר הניקוי על שטיח ספוג אבק. מה זה ייצור? נכון, זה ייצור שטיח בוצי למדי. וברגע שיש לכם בחוץ על השטיח, הניקוי של השטיח ייהפך לקשה יותר. 

שירותי ניקוי מקצועיים לשטיחים מקיר לקיר 

אם לאחר מה שהסברנו כאן אתם עדיין ניצבים אל מול כתמים על השטיח, כנראה שלא הצלחתם להסירם. ואם זה כך, שירותי ניקוי מקצועיים זה מה שתצטרכו. אנחנו מזמינים אתכם להסתייע בחברת ניקיון מקצועית להסרת כתמים משטיחים מקיר לקיר. בין אם הכתם נוצר כתוצאה מפעולה כזו או אחרת, בדרך כלל יהיה ניתן להסירו בהצלחה. בכדי להתמודד עם כתמים בעייתיים במיוחד, חברת ניקוי שטיחים לרוב תשתמש בחומרי ניקוי חזקים ואקולוגיים. יחד עם חומרי הניקוי הייעודיים לניקוי השטיח, חבר הניקוי גם תשמיש מכונות ניקוי מקצועיות.