אחריות לשנה
משלוח חינם בקנייה מעל 1000 ₪
100% קניה בטוחה ומאובטחת

איך שומרים על רצפה מבריקה?

אחת התכונות שמאפיינות בתים נקייםהיא רצפה נקייה ומבריקה. רצפות מסוג זה, שנראה שעברו פוליש בכל יום, משקפות את רמת הניקיון בבית, את איכות החיים שממנה נהנים האנשים שחיים במקום, תוך שבית נקי עם רצפות מבריקות הוא כזה שכיף לשהות בו לגור בו ולהתארח בו.

אז כיצד שומרים על רצפה מבריקה? הכנו לכם כמה טיפים מעולים!

שימוש בחומרים ייעודיים– אחת הדרכים שבאמצעותן ניתן לנקות רצפות ולהקנות להן מראה נקי ומבריק היא באמצעות שימוש בחומרים ייעודיים המתאימים לסוג הרצפות שאתם מנקים. כיום ישנם מגוון חומרי ניקוי המתאימים לכל סוגי הרצפות, בין אם מדובר ברצפות שיש, קרמיקה, רצפות פסיפס, לבין אם מדובר בריצוף עץ, פרקט ועוד. רכשו את החומרים המתאימים לרצפה שלכם, נקו לפי הוראות השימוש, ותוכלו ליהנות מרצפות מבריקות ומוגנות.

יישום פוליש על גבי המרצפות– על מנת שהרצפות שלכם יהיו תמיד מוגנות ומבריקות, חשוב להזמין פעם בשנה שירותי פוליש מחברה המתמחה בתחום. פעולה זאת על גבי הרצפות תסייע בקבלת מראה חלק ונקי של הרצפות, כאשר ישנם סוגים שונים של פוליש, החל מפוליש במראה מט, מבריק, רטוב ועוד. בחרו את סוג הברק שתרצו להקנות לרצפות שלכם, ובכך תוכלו לשדרג את מראה הבית.

הגנה על הרצפה מפני שריטות– הגנו על הרצפה שלכם מפני שריטות. כדי לעשות כך, הימנעו מגרירת רהיטים כבדים על גבי הרצפות, ממשחקים של ילדים במשחקי רצפה מסיביים על הרצפות (רצוי לפרוש שטיח למקום המשחק), ונסו להגן על הרצפות שלכם מפני ריהוט וחפצים בשימוש של רגליות מיוחדות לריהוט כגון: כסאות, שולחנות, מערכות ישיבה ועוד.

שימוש בשואב אבק רובוטי– לפני שאתם מנקים, מבריקים, שוטפים, מגנים ומנגבים, חשוב שהרצפה שלכם תהיה נקייה. בשל כך מומלץ להשתמש תמיד בשואב אבק רובוטי איכותי. כיום ישנם מגוון שואבי אבק שנועדו לשאיבת רצפות וכל משטח החל ממרצפות הבית, עד לרצפות החצר, הפרקט, המרפסת, כמו גם שאיבת שטיחים, ומשטחים שונים.

כאשר אתם בוחרים שואב אבק רובוטי בחרו שואב אבק של ניטו המאפשר את הברקת הבית בכל זמן, ללא סיוע או הפעלה של אדם, תוך קרני לייזר מיוחדות שמאתרות לכלוך, שבאמצעותה ניתן ליהנות מניקוי יסודי של רצפות, שטיחים פאנלים ואלמנטים שוני.

שואב אבק מסוג זה שואב את כל החלל ומתמודד עם כל לכלוך החל מאבק עד לחול, פרוות בעלי חיים או חלקיקי לכלוך אחרים.

עם שואב אבק של ניטו הנחשב המתקדם ביותר, כל מה שנותר לעשות לאחר השאיבה הוא לרוקן את מיכל האיסוף המודולארי והשימושי של השואב, וליהנות מרצפות נקיות ומבריקות בכל זמן!