אחריות לשנה
משלוח חינם בקנייה מעל 1000 ₪
100% קניה בטוחה ומאובטחת

שואב אבק רובוטי

קשה לחשוב על הרבה מוצרים שפשוט שינו את איכות החיים שלנו מהקצה אל הקצה כמו שעשו זאת שואבי האבק הרובוטיים. משימת הניקיון של הבית מאבק ולכלוך, שתמיד נחשבה מעייפת או תחת ההגדרה של "אולי מחר", הפכה לפעולה יומיומית במאות אלפי בתים בישראל ובלי כל מאמץ של בעלת הבית.

על כל היתרונות של שואב אבק רובוטי במאמר שלפניכם.

כיצד חוללו שואבי אבק רובוטיים מהפכה של ממש?

במשך שנים ארוכות ניקיון הבית מאבק ולכלוך היה מבוסס על מטאטא או מגב לשטיפה. כל אלו הפכו מיותרים כמעט לחלוטין מאז שהגיחו אל העולם שלנו שואבי אבק רובוטיים המבוססים על טכנולוגיה מתקדמת שנותנת מענה לכל צורך של ניקיון ברחבי הבית.

שואב אבק רובוטי כולל מערכת לייזר מתקדמת שמאפשרת לרובוט לסייר ברחבי הבית עם כלי ניווט מתוחכם שמאפשר לו "ללמוד" את הבית על פי החדרים שיש בו והחפצים או המכשולים שיש בכל חדר. בדרך זו שואב אבק רובוטי בונה לעצמו מסלול ניקוי שמכסה את כל שטח החדר כמעט מבלי שיחזור על אותו המקום פעמיים ובדרך זו מרוויחים חלל בית נקי מאבק ולכלוך.

כאשר יש לך בבית שואב אבק רובוטי כבר לא צריך להשקיע בניקיון זמן ומאמץ מיותרים והכל נעשה בצורה אוטומטית ויעילה להפליא.

כיצד בוחרים שואב אבק רובוטי איכותי?

יש מספר שואבי אבק רובוטיים בישראל שניתן לרכוש כיום אך חשוב לשים לב לכמה דגשים מרכזיים כדי לבחור שואב אבק רובוטי איכותי לבית שלכם.

עוצמת שאיבה – כאשר יש עוצמת שאיבה חזקה לא מפספסים לכלוך "קטן", שיערות או גרגרי אבק וחלל החדר שמנקה הרובוט זוכה לניקיון יסודי ברמה גבוהה ביותר. לכן חשוב לברר אודות עוצמת שואב האבק הרובוטי ולוודא שהוא אכן עוצמתי. שואב אבק רובוטי של ניטו הוא בעוצמה של עד פי 5 ממרבית שואבי האבק הקיימים כיום בארץ.

עיצוב חכם – לא מספיק שהעיצוב של שואב אבק רובוטי יהיה נאה לעין אלא חשוב שיהיה אפקטיבי ופרקטי לניקיון יסודי ויעיל. חשוב לבדוק שמדובר על שואב אבק שמספק פתרון לכל צרכי הניקיון בחדר כמו הפינות שלרוב הן נקודות מכשול לרובוטים רבים. שואב אבק רובוטי של ניטו מגיע בצורת האות D שמאפשרת לו להגיע גם לפינות החדרים ולנקות את האבק והלכלוך שבפינות.

טכנולוגיה – חוזרים לתחילת המאמר וכפי שציינו קודם לכן, טכנולוגיה מתקדמת תבטיח בניית מסלול ניקיון חכם של הרובוט ותחסוך זמן ביצוע כך שהרובוט יוכל להספיק לנקות כמה שיותר שטח עם הסוללה. שואב אבק רובוטי של ניטו מבוסס על הטכנולוגיה הכי חדישה שיש בענף זה ומבטיח לכם ניקיון יעיל ביחס לכל שואב אחר. היכולת לזהות חפצים שונים או אפילו מלכודות ופיתיונות ברחבי הבית של חברת שירותי הדברה ירוקה, יזוהו ע"י הרובוט והוא יעקוף אותם במסלול שלו. בהמשך כאשר יוסרו מהמסלול הוא ילמד מחדש השטח פנוי למעבר וניקיון. הכול אוטומטי, חכם ומתקדם. 

לסיכום נציין שאין מה להתלבט יותר ואתם חייבים גם כן להתקדם לשואב אבק רובוטי של ניטו להבטיח לכם בית נקי יותר בצורה חכמה.