אחריות לשנה
משלוח חינם בקנייה מעל 1000 ₪
100% קניה בטוחה ומאובטחת

שואב אבק רובוטי – חיים קלים יותר

שואב אבק רובוטי עושה את החיים קלים יותר

עדיין משתמשים במטאטא כדי לטאטא את הבית, לפנות אבק או שערות של חיית המחמד שלכם? אנחנו בהחלט מקווים שלפחות יש לכם שואב אבק, אבל הגיע הזמן להתקדם לשואב רובוטי

שואבי אבק החלו את דרכם בארצות הברית, בתחילת המאה ה- 20: ג'יימס ספנגלר (Spangler) עבד בתור איש ניקיון בחנות כלבו באוהיו. הוא היה אסטמטי, וחשד שמה שגורם לו לבעיות נשימה היה מטאטא השטיחים שאיתו עבד. ב- 1908 הוא קיבל פטנט על המכשיר שלו והחל לייצר אותו בביתו. אחייניתו – סוזן הובר – קנתה ממנו מכשיר כזה והראתה אותו לבעלה. הוא הבין מיד את הפוטנציאל הגלום בשואב האבק, והשאר הפך היסטוריה. באנגלית, המילה ל'שואב אבק' היא Hoover.

אנחנו כבר 100 שנים מאוחר יותר, והתחום של שואבי אבק לא מפסיק להתחדש. בין הרבה מוצרי חשמל חדשניים יש בכל שנה לפחות דגם אחד או שניים של שואבי אבק, ובין אלה, שואבי האבק הרובוטיים הם החדשניים ביותר.

למה שואב אבק רובוטי?

בין אם שואב האבק שלכם משמש אתכם לשאיבת שטיחים ובין אם אתם משתמשים בו לניקוי הרצפה, תסכימו איתנו שמדובר במטלה משעממת למדי, שלא מצריכה מחשבה מיוחדת. המטלה הזו היא לכן מטלה מעולה לרובוט; מכשיר שיודע לבצע פעולה או שתיים, בלי שהוא צריך ליווי או תפעול של בן אדם. שואב אבק רובוטי חוסך לכם לכן זמן ומשחרר אתכם לעסוק במה שאתם רוצים או מעניין אתכם.

מעבר לכך, שואב אבק רובוטי ניתן להפעלה במשך כל שעות היממה, גם כאשר אתם בעבודה. אתם מתכנתים אותו להתחיל לפעול אחרי שאתם עוזבים את הבית והוא מנקה את הרצפה או השטיחים והכול נקי כאשר אתם חוזרים.

אין חוטים וכבלים: כל שואבי האבק הרובוטיים פועלים על בטריות. הם לא צריכים לכן חוטים או כבלים. אתם יכולים למקם את בסיס הטעינה של הרובוט בכל מקום שתרצו בבית, ומשם הוא כבר יצא לדרכו ולשם הוא יחזור. אתם לא צריכים לדאוג שמא החוט לא יהיה ארוך מספיק או שהוא יסתבך ברגלי המיטה או הספה.

אמרנו ספה? אין ספק שכאן אחד היתרונות הגדולים ביותר של מכשירים אלה: הם לא גבוהים ולכן יכולים להיכנס ולשאוב אבק גם מתחת לספות או למיטות הנמוכות ביותר. היות והם לא גבוהים או מסורבלים, הם ניתנים גם לאחסון כמעט בכל מקום ולא מפריעים – לא לכם, ולא לחיות המחמד.

ואם אתם מחזיקים חיית מחמד, אתם מכירים את בעיית השערות: כמו אבק כבישים שנוחת בדירות בתל אביב, כך גם שערות כלבים או חתולים בבתים שיש בהם חיית מחמד: בחבירת שואב אבק רובוטי לבית שיש בו חתול או כלב, חשוב מאוד לוודא שהשואב יכול לטפל בשערות. אם זה המצב, השואב הרובוטי יהיה בעצמו חיית מחמד רצויה בבית; הוא יחסוך הרבה בעיות נשימה, שלא לדבר על מראה לא נעים ו'שעיר' משהו של הרצפה.