אחריות לשנה
משלוח חינם בקנייה מעל 1000 ₪
100% קניה בטוחה ומאובטחת

מי שואב טוב יותר? שואב רובוטי מול רובוט לבריכה ביתית

בריכת שחיה זהו אחד הדברים הכיפיים והמרעננים שיש בעיקר בתקופת הקיץ הישראלי החם, אך לצד הכיף היא דורשת תחזוקה וטיפולים שוטפים. תחזוקה של בריכה זהו אחד הדברים החשובים ביותר, גם מהבחינה של לשמור עליה לאורך זמן וגם מהבחינה של שמירה על בריאות המשתמשים בה כדי שלא יפגעו כתוצאה מזיהומים שונים המתפתחים במים עומדים, את זאת עושים באמצעות חומרי חיטוי מיוחדים, שואב רובוטי או רובוט לבריכה ביתית השומרים על הניקיון באופן קבוע ושוטף.

מה זה שואב רובוטי לבריכת שחיה? 

ניקוי של בריכת שחיה יכול להתבצע על ידי הזמנה של חברה המתמחה בניקוי בריכות או ציוד מיוחד המאפשר לשמור על ניקוי הבריכה בשוטף כמו למשל שואב רובוטי. זהו למעשה שואב חשמלי אשר יש לו מטרה והיא ניקוי קרקעית בריכת השחייה מדברים שונים השוקעים למטה. קרקעית הבריכה מהווה בסיס להתפתחות בקטריות וחיידקים ולכן ניקוי שלה באופן שוטף הוא חשוב ביותר. שואב רובוטי הוא מוצר יעיל מאוד לשאיבה של חול, עלים ששקעו או חרקים אשר מצאו את דרכם לקרקעית הבריכה.

מה זה רובוט לניקוי בריכה ביתית?

רובוט לבריכה ביתית זהו מכשיר ניקוי לבריכה העובד באופן עצמאי. הוא מטייל על קרקעית הבריכה ללא צורך בהתערבות של אנשים, מקרצף אותה ביסודיות כולל שפשוף הקרקעית בצורה יסודית. הוא אוסף מהקרקעית כל מה שנקרה בדרכו כך שתהיה נקיה ביותר ללא שאריות של עלים, חרקים, חול וכדומה. שמירה על ניקיון הבריכה על בסיס קבוע מאפשרת למים להישאר צלולים ונקיים ולמתרחצים ליהנות משימוש בבריכה ללא סכנה בריאותית מבלי הצורך להחליף את המים בתדירות גבוהה.

מה עדיף שואב רובוטי או רובוט לניקוי בריכה ביתית?

מכשירים לניקוי בריכה ביתית הינם חשובים ויש היצע גדול מאוד . אין ספק ששני המוצרים, גם השואב הרובוטי וגם רובוט לבריכה ביתית נותנים מענה טוב ואיכותי לשמירה על הניקיון של הבריכה הביתית שלכם. אותם מזהמים אשר מוצאים את דרכם ושוקעים מפני השטח אל קרקעית הבריכה, אותם עלים אשר נושרים מהעץ או חול שעף ברוח, חרקים העפים למים וטובים, כולם מאפשרים התפתחות של זיהומים שונים הזקוקים לאותם חומרים אורגניים כמצע להתפתחות שלהם. כאשר אתם באים לבחור את כלי הניקוי לבריכה שלכם כדאי לעשות סקר שוק, להבין שיש דגמים שונים וסוגים של שונים גם של שואבים רובוטיים וגם של רובוטים לניקוי הבריכה כאשר לכל אחד יתרונות וחסרונות, המחיר שונה ויש טווחים רבים של מחירים. המגוון הינו כדי לתת מענה לסוג הבריכה שכן יש סוגים שונים ומגוונים של בריכות, לגודל הבריכה כולל עוצמת הסינון אשר חשובה בכדי שהמים יהיו באמת נקיים. יש רובוטים עם שלט רחוק ויש עם חיבור ושליטה על ידי אפליקציה המותקנת בטלפון הנייד.