אחריות לשנה
משלוח חינם בקנייה מעל 1000 ₪
100% קניה בטוחה ומאובטחת

למשרד נקי באמת – שואב אבק רובוטי

שואב אבק נחשב כמכשיר חשמלי המיועד לבית, ואכן היום כמעט לא ניתן למצוא בית בישראל שבו לא קיים שואב אבק רובוטי איכותי אשר מסוגל לנקות אותו באופן מושלם מחלקיקי אבק, חול, פרוות בעלי חיים ועוד. עם זאת, ברוב המשרדים ומקומות העבודה עדיין מקובל לשכור חברת ניקיון אשר משתמשת בעובדי ניקיון אנושיים, שאמנם יכולים לעשות עבודה נהדרת בניקוי חלונות, ריהוט משרדי ועמדות קפה, אולם לעיתים קרובות "מעגלים פינות" בכל הקשור לניקוי האבק.

משרד נקי

חשיבות הניקיון במשרדים ברורה: אין דבר נעים יותר מלהגיע לעבודה בבוקר ולמצוא את המקום שלנו מצוחצח, מזמין ומוכן לעבודה. לחלופין, הגעה למשרד ומציאת שולחן נקי שמתחתיו נערמים תלתלי אבק – זה כבר ממש לא מעורר מוטיבציה לעבוד…

על מנת שתוכלו לעבוד במשרד נקי מכל חלקיק אבק, מומלץ כי לא תסתמכו אך ורק על חברת הניקיון אלא גם תשקיעו ברכישה של שואב אבק רובוטי למשרד. איך תבחרו את שואב האבק הרובוטי המושלם לצרכים שלכם? הנה שלושה דברים שכדאי לדעת ויעזרו לכם לבחור:

  1. שואב האבק צריך להתאים לגודל של המשרד: אם יש לכם משרד קטן, שואב אבק רובוטי אחד יכול לעשות עבודה מושלמת ללא כל צורך בריקון המיכל לאורך ימים ארוכים. משרד גדול, לעומת זאת, יצריך מכם תחזוקה שוטפת ברמה מעט יותר גבוהה, אם כי עדיין במקרים רבים היתרון של משרד מבריק גובר על הטרחה הפעוטה הזו. למשרדים גדולים במיוחד מומלץ לשקול לרכוש אפילו יותר משואב אבק רובוטי אחד.
  2. עוצמת שאיבה מקסימלית: מטבע הדברים, משרדים ומקומות עבודה בכלל הם מקומות שבהם יש תעבורה גבוהה של אנשים, בין אם אלה לקוחות או עובדים. ככל שיש אצלכם יותר אנשים מדי יום, כך כמות הלכלוך גדלה, ועל מנת לנקותה אתם זקוקים לשואב אבק שעובד חזק ומהר. כך גם תוודאו שהמשרד שלכם נקי מכל פיסת לכלוך וגם תחסכו זמן רב.
  3. מה צריך לשאוב: כל שואב אבק רובוטי יודע להבריק רצפות רגילות, אבל אם רצפת המשרד שלכם עשויה מחומרים כגון פרקט או שיש, ובמיוחד אם יש לכם שטיחים מקיר לקיר במשרד, ודאו ששואב האבק הרובוטי יכול להתמודד איתם.

לסיכום, המהפכה של שואבי האבק הרובוטיים כבר חדרה כמעט לכל בית בישראל, והיא ככל הנראה עושה את דרכה גם אל מקומות העבודה והמשרדים שלנו. בשונה מחברת ניקיון משרדים השימוש נכון ובחירה נכונה של שואב אבק רובוטי המתאים למשרד שלכם, גם אתם תוכלו ליהנות ממשרד נקי ומבריק.