אחריות לשנה
משלוח חינם בקנייה מעל 1000 ₪
100% קניה בטוחה ומאובטחת

טיפים לרכישת שואב אבק שישאיר את המשרד שלכם נקי

אחד הדברים החשובים ביותר בכל משרד הוא הניקיון שלו ומדוע? כי משרד הוא מקום שפוקדים אותו לקוחות ועל כן, כאשר נכנסים למשרד, רוצים להרגיש תחושה נעימה וטובה ובעיקר להרגיש שהמקום נקי ושומר על היגיינה. כך גם נוצר רושם חיובי על המשרד. זאת אגב בניגוד למצב בו המשרד לא נקי ואז עשוי להיווצר רושם שלילי מאוד, מה שיכול לגבות מחיר הקשור ליחס הכללי של הלקוחות וכמו כן לרצון לשיתוף פעולה עם צוות המשרד.

על מנת להבטיח את ניקיון המשרד, חשוב מאוד לקחת חברת ניקיון משרדים שיש עליה המלצות ושיש לה דירוג גבוה. מבחינת התדירות, אפשר להזמין את החברה לנקות את המשרד כל יום או מספר פעמים בשבוע. במסגרת שירותי הניקיון של החברה, יבוצע ניקוי יסודי של האבק, שטיפה, ניקוי החלונות, ניקוי הרהיטים ועוד. כך צוות הניקיון של החברה ידאג שהמשרד יראה נקי בסיום כל יום עבודה ולמחרת, העובדים והלקוחות יגיעו למשרד נקי ומצוחצח.

מעבר לכך, חברת הניקיון גם תדאג להשתמש בחומרי הניקוי האיכותיים והטובים ביותר וכמו כן במכשירים וכלים שיקלו על עבודת הניקוי ויגרמו לה להיות מבוצעת בצורה יסודית ומעמיקה. אחד מבין המכשירים האלה הוא שואב אבק. אמנם שואבי אבק מיועדים לשימוש ביתי, אך לא רק. גם במשרד, אנו צריכים לשאוב את האבק והלכלוך מהרצפה וכמו כן מהשטיחים. 

טיפים לרכישת שואב אבק למשרד

אם אתם רוצים שיהיה לכם שואב אבק במשרד, כי אתם לא רוצים להסתמך אך ורק על חברת הניקיון, אז נשמח להציג בפניכם טיפים שכדאי לקחת בחשבון, כאשר שוקלים לרכוש שואב אבק.

טיפ מס' 1 – אפשר לבחור בין שואב אבק רובוטי, עומד או נגרר. בדקו מהו גודל המשרד שלכם ובהתאם לכך, תוכלו להחליט על גודל השואב הנדרש לכם ועל צורת הפעולה שלו. 

טיפ מס' 2 – בדקו מהי עוצמת השאיבה. הרי ככל שהשואב יהיה חזק יותר, כך גם עבודת הניקוי תבוצע בזמן קצר יותר. הדבר יכול לחסוך לכם לא מעט התעסקות וכמו כן זמן יקר.

טיפ מס' 3 – בדקו אילו דברים אצלכם במשרד זקוקים לשאיבה ואז תחליטו גם להחליט על סוג השואב. לדוגמה, האם רק הרצפה זקוקה לשאיבה או שיש לכם גם ספות ושטיחים שתרצו לשאוב וכו'. 

טיפ מס' 4 – בדקו את נוחות השימוש. האם נוח לשאת את השואב, מהו משקלו וכמו כן האם יש לו כבל חשמל ארוך, האם הוא אלחוטי ולכמה זמן מספיקה השאיבה וכעבור כמה זמן מסתיימת הטעינה, האם יש לו חלקים נוספים שניתן לחבר אליו ועוד.

טיפ מס' 5 – בדקו את התחזוקה ומשך האחריות. האם התחזוקה של השואב פשוטה יחסית וניתן לנקות בקלות את הפילטרים וכמו כן האם יש אחריות ולכמה זמן.