אחריות לשנה
משלוח חינם בקנייה מעל 1000 ₪
100% קניה בטוחה ומאובטחת

למה חברת ניקיון משתלמת יותר?

אנחנו חיים במאה ה- 21 מה שאומר שרוב הזמן אנחנו די ממהרים. אנחנו ממהרים לקחת את הילדים למסגרות, אנחנו מנסים להספיק את כל המטלות בעבודה במהירות שיא, אנחנו ממהרים לפגישה, ממהרים לחנות לרכוש מצרכים לארוחת ערב ותמיד, תמיד, פשוט תמיד משהו צריך מאתנו משהו.

את העומס אנחנו מרגישים גם סתם כך בימים רגילים אבל אנחנו בהחלט מרגישים אותו אפילו יותר כאשר אנחנו צריכים לעבור דירה או לקראת חג זה או אחר. יש מאתנו מי שמתעלמים ומנקים בעיקר 'מעל פני השטח' אבל כמו במקרים רבים הלכלוך למעשה לא הולך לשום מקום מה שדורש כמובן פתרון יצירתי.

שלב ראשון, הרתיעה

אנחנו לא יודעים למה, אבל בכל פעם מחדש אנחנו מכירים לקוחות חדשים שכמעט נרתעים מלהזמין שירותי ניקיון. זה כמובן דבר מפתיע שכן, כאמור אנחנו אנשים עובדים במאה ה- 21 למה זה כל כך נורא לבקש עזרה? למה כל המעמסה תמיד צריכה לפול על הכתפיים שלכם בעוד כל בקשה לעזרה נתפסת כסוג של פינוק?

אנחנו מאמינים כי אין שום סיבה לא לבקש עזרה על מנת לעשות מבצעי ניקיון גדולים שאתם לא יכולים לבצע בשל מחסור בזמן או אם אתם פשוט לא רוצים לעשות את זה כי אתם לא רוצים וזהו. אנחנו חיים בעידן בו אנחנו יכולים להרשות לעצמנו ליהנות בבית קפה עוד אחרים עושים עבורנו את העבודה. אז למה שלא נתפנק פעם אחת לשם שינוי?

שלב שני, למה דווקא חברה?

עוזרת או מנקה יכולים בהחלט לסייע כאשר אנחנו מדברים על תחזוקה יום יומית של הבית. אבל חברת ניקיון היא משהו אחר לחלוטין. היתרון הגדול של חברת ניקיון הוא בעיקר משום שחברת ניקיון עושה מה שאף עוזרת או מנקה לא יכולים לעשות סתם כך.

חברת ניקיון למעשה עושה ניקיון יסודי המותאם פעמים רבות לבית שעבר שיפוץ, במקרה של מעבר דירה או כאשר צריך לעשות מבצע גדול לקראת חג זה או אחר. אנשיה של חברת ניקיון מקצועית יודעים לבצע מטלות תחזוקה שונות אותן יכולים לעשות רק אנשי מקצוע, כמו במקרה של צביעת הבית וכיוצא באלו.

חברת ניקיון גם נעזרת בציוד מתקדם יותר מה שכמובן מביא לתוצאות טובות בהרבה מאשר של עוזרת אחת או מנקה יחיד.

זה משתלם יותר

בניגוד למנקה או עוזרת העושים הכול בעצמם מה שמאריך את זמן העבודה שלהם, חברת ניקיון מקצועית עובדת בצורה טובה יותר ומהירה יותר מה שמבטיח עמידה בלוחות זמנים ומתן שירות טוב יותר במחירים מוזלים בהרבה, שכן לחברה יש את היכולת להתגמש במחיר מה שאיש מקצוע יחיד לא יכול לעשות.

עוברים דירה? משפצים נכס? לא מוצאים את הידיים והרגליים? אנחנו, חברת ניקיון מקצועית עומדים כאן לשירותכם ומזמינים אתכם ליצור איתנו קשר.